Predaj pozemok na výstavbu rekreačných chát + hotel Kunov, Senica

  • fullsizeoutput_616c.jpeg

Rekreačné pozemky na predaj v Senici

Realitná kancelária LIVIANTE, s.r.o., Vám ponúka na predaj lukratívny pozemok vhodný na výstavbu rekreačných chát + hotel. Pozemok sa nachádza v rekreačnej oblasti Kunov zo severnej časti ohraničeného obcou Sobotište, z východnej štátnou cestou II/500 a vodnou nádržou, zo západnej obcou Rovensko a z južnej strany mestom Senica časť Kunov prístupné MHD alebo vlastnými motorovými vozidlami. Návrh nepredpokladá výstavbu zariadenia obchodno-obslužnej vybavenosti. Funkčné využitie navrhované na výstavbu 110 rekreačných chát + hotel, navrhnuté pre maximálnu výšku objektu - 1 nadzemné podlažie. Intenzita využitia plôch je určená maximálnym percentom zastavanosti 30% a podiel zelene 30%. Navrhovanú stavbu hotela tvorí trojpodlažná budova s izbami, wellness centrum a recepciou, ktorá je funkčne prepojená spojovacou lávkou so samostatne stojacou jednopodlažnou reštauráciou.
Dispozícia je navrhnutá jednoducho a primerane svojimi funkciami, počínajúc vstupnou halou a končiac jednotlivými izbami. Vstupná hala plní ako samotnú funkciu vstupu do objektu, tak i funkciu posedenia v nadväznosti na recepciu. Vstup do celého hotelu je riešený s ohľadom na využitie i pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu. Na ploche 1. nadzemného podlažia je situovaná vstupná hala s recepciou a wellness centrum s vonkajším posedením. Ostatné podlažia sú prístupné trojramenným schodiskom a výťahom umožňujúcim prepravovať i osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu. V 2. a 3. nadzemnom podlaží sú potom situované jednotlivé izby a apartmány. Každá izba má samostatné sociálne zázemie a lodggiu či terasu. Prízemná reštaurácia s vlastným zázemím je prístupná spojovacou lávkou z úrovne 2. nadzemného podlažia. Súčasťou reštaurácie je vonkajšia terasa. Stavebne je možnosť hotel riešiť klasickou murovanou technológiou z tehelných tvárnic so železo-betónovými monolitickými stropmi. Strešnú krytinu môže tvoriť fóliová hydroizolácia z pásov PE na spádovej vrstve tepelnej izolácie z polystyrénu, okná hliníkové s izolačnými troj-sklami, vstupné dvere v hliníkových rámoch. Momentálny stav po ÚPR vhodné ako Developerský projekt.

Základné údaje:

Obostavaný priestor: 6200 m3 hotel, 1228 m3 reštaurácia
Počet izieb: 20
Počet ubytovaných osôb: 50 osôb
Počet zamestancov: 5 osôb
Reštaurácia: 50 osôb
- pozemky pre výstavbu rekreačných chát 6.600 m2
- plochy určené pre zeleň 32.000 m2
- pozemok pre výstavbu hotela 16.500 m2
- spevnené plochy pre obslužné,upokojené komunikácie,chodníky,rozšírenie št. cesty II/500
15.896 m2
- ostatné plochy 68.400 m2

Celkom 139.396 m2

Cena: 15,- Eur m2 vrátane provízie realitnej kancelárie

PROVÍZIA ZAHŔŇA: KOMPLETNÝ PORADENSKÝ SERVIS, KOMPLETNÝ PRÁVNY SERVIS, NOTÁRSKE POPLATKY, KATASTRÁLNE SPRÁVNE POPLATKY, MOŽNOSŤ AUTORIZÁCIE ZMLÚV ADVOKÁTOM (podľa sadzobníka advokáta), KOMPLETNÉ FINANČNÉ PORADENSTVO.

Podrobné informácie

vrátane provízie
139396 m²
aktívne
rovina

Poloha nehnuteľnosti na mape

Kunov, Senica, Slovensko

  • Štát Slovensko
  • Kraj Trnavský
  • Okres Senica
  • Mesto Senica
  • Ulica Kunov
  • Druh Rekreačné pozemky
  • Typ predaj
  • Kontakt +421 905 563 400
  • Pridané 17. apríl 2019 11:54 hod

Pre viac informácií kontaktujte