Slovensko


Pôsobíme v Bratislave, ale dokážeme zastrešiť transakcie v rámci celého Slovenska

Prístup našej realitnej kancelárie sa líši od prístupu mnohých iných realitných kancelárií. Počúvame to od našich klientov, ktorí si nás vyberajú najmä na základe kvality našich jedinečných profesionálnych služieb, ako aj pozitívnych referencií z okolia alebo recenzií z Google. Je pre nás cťou, že sa na nás obracajú opakovane a odporúčajú nás ďalej.

Plynulý a bezpečný proces predaja i kúpy


Počas predaja či kúpy nehnuteľnosti sme efektívni v každej jednej fáze.

Pracujeme tak, aby mali klienti čo najmenej starostí a boli odbremenení od väčšiny administratívnych záležitostí. Mnohé úkony vieme zabezpečiť bez aktívnej prítomnosti majiteľa alebo investora - vyhľadanie nehnuteľnosti, obhliadky, financovanie, znalecké posudky, vyhotovenie zmlúv, úkony na katastri, odovzdanie nehnuteľnosti i prehlásenie energií, vypracovanie ZP/ocenovanie nehnutelnosti.

So všetkým vás vopred oboznámime, aby sme mali vyjasnené podmienky spolupráce a vedeli, čo nás čaká. Jasné pravidlá uľahčujú komunikáciu, čo pomáha efektívnemu napredovaniu celého procesu. Vy nám dáte dôveru a my vám poskytneme komplexný servis podľa vašich individuálnych potrieb.

Prezentácia nehnuteľnosti


Dôraz kladieme nielen na bezpečnosť transakcie po finančnej či právnej stránke, ale dávame si záležať aj na tej vizuálnej.

Nehnuteľnosť na predaj vždy dôsledne pripravíme, aby na fotografiách a videu pôsobila príjemným dojmom. V prípade potreby zabezpečíme aj rekonštrukciu, interiérový dizajn alebo homestaging.


Napíšte nám

Technológia Matterport


Pracujeme s najmodernejšou technológiou, ktorá na základe virtuálnej reality dokáže záujemcovi pri prezeraní za počítačom navodiť pocit, akoby sa v nehnuteľnosti skutočne prechádzal.

Matterport verne nasníma priestor v 3D, takže klient si vie už v inzeráte pozrieť dispozíciu, detaily, priechody, nábytok... Na obhliadku ide iba v prípade vážneho záujmu a lepšie pripravený.


Napíšte nám

Realitné poradenstvo
Ako vám vieme pomôcť s vašimi aktuálnymi plánmi?Predaj cez nás
Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

Vašich vysokých nárokov sa v realitnej kancelárii LIVIANTE nebojíme.

Realitný proces riešime komplexne, zabezpečujeme pre klientov všetky potrebné úkony spojené s predajom i kúpou. Pri analýze a konzultáciách prihliadame nielen na aktuálnu situáciu na trhu a budúci vývoj, ale aj vaše osobné plány a investície. Na základe dlhoročných skúseností z bankového prostredia vieme klientom zaručiť najvýhodnejšie možné financovanie.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.